Egzaminy

IELTS, TELC, TOEFL, TOEIC, FCE, CAE, TGLS, PIPPLET, WIDAF

Uznane na całym świecie

Sob - Nie ZAMKNIĘTE

Pon - Pt 8.00 - 18.00

HOTLINE: +48 606 649 455

 

O nas

WITAMY W ENGLISH LANGUAGE EDUCATION

English Language Education jest szkołą działającą na terenia miasta Białegostoku. Misją Szkoły English Language Education, jest rzetelne i profesjonalne prowadzenie kursów/szkoleń w zakresie nauczania Języka angielskiego

Szkolenia na poziomach A1, A2, B1, B2, C1, C2 prowadzone są przy wykorzystaniu różnorodnych form nauczania, w sposób odpowiadający nowoczesnym standardom edukacyjnym oraz rekomendacjom liczących się instytucji i organizacji zajmujących się kształceniem językowym, zgodnie z potrzebami Uczestników kursu/szkolenia oraz wymogów rynku pracy. Celem strategicznym English Language Education (ELE) jest doskonalenie usług dydaktycznych i sposobów przekazywania umiejętności językowych dla Uczestników kursów/szkoleń, tak aby zdobyte umiejętności przyniosły Uczestnikom wymierne korzyści osobiste, jak również zawodowe. Cel osiąga się poprzez doskonalenie kompetencji lektorów zatrudnionych w ELE, warunków, w jakich przebiega kształcenie, jak również monitorowanie procesu dydaktycznego, aktualizacje procedur, zasad oraz zaleceń związanych z nauczaniem i uczeniem się. Jakość świadczonych usług jest potwierdzana certyfikatem jakości TGLS.

W celu utrzymania wysokiej jakości usług edukacyjnych ściśle współpracujemy z wydawnictwami językowymi, takimi jak: Longman, Oxford czy Macmillan.

Konsultacje metodyczne z ww. wydawnictwami pozwalają nam na przygotowanie odpowiednich środków i materiałów dydaktycznych, a szkolenia organizowane przez te wydawnictwa pozwalają nauczycielom na podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Kadra zatrudniona w English Language Education (ELE), to osoby z wyższym wykształceniem posiadające ogromne doświadczenie w pracy dydaktycznej z dziećmi, młodzieżą szkolną, jak i osobami dorosłymi.

Właściciel, a jednocześnie dyrektor metodyczny placówki, jest doświadczonym nauczycielem i metodykiem (18 letnie doświadczenie w pracy na kursach językowych oraz w publicznej szkole średniej) języka angielskiego, etyki i filozofii.

Doświadczenie w realizacji kursów językowych współfinansowanych z funduszy unijnych

2018

jako podwykonawca, język angielski dla Pracowników firmy SAMASZ; język angielski dla pracowników firmy SMP

2007 - 2008

jako podwykonawca, język angielski dla Pracowników branży drzewnej DOMEX

2015

jako podwykonawca, język angielski dla Pracowników firmy PROMOSTAL

2005 - 2007

jako podwykonawca, język angielski z modułem obsługi klienta dla Pracowników PKP; z modułem marketingowym dla pracowników AGROVITA

2009 - 2011

jako podwykonawca, język angielski dla Pracowników Służby Celnej

2004 - 2006

jako podwykonawca, język angielski z modułem biurowym dla Pracowników Samorządowych w Choroszczy; z modułem ochrony środowiska dla Pracowników Lasów Państwowych

Szkoła English Language Education od 2009 roku świadczy również usługi na rzecz Centrum Nauki i Biznesu „ŻAK” mieszczącej się w Białymstoku. Szkoła prowadzi tam zajęcia na kierunkach: Technik Budownictwa, Technik Logistyk, Organizacja Reklamy, Przedstawiciel Handlowy, Technik Administracji, Technik Bezpieczeństwa i higieny pracy, Technik Rachunkowości, Florysta, Technik Informatyk, Technik Masażysta.

Szkoła posiada Certyfikat jakości usług TGLS Quality Alliance.

Dnia 20.06.2018 roku Szkoła została wpisana jako instytucja szkoleniowa do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Białymstoku (nr. ewidencyjny 2.20/00041/2018)