Zasady zapisu na kursy językowe

Obowiązujące zasady zapisu na kursy językowe w English Language Education (ELE).

Po pierwsze……

Zgłaszasz chęć uczestniczenia w w zajęciach językowych.

Zgłoszenia możesz dokonać przy pomocy poczty elektronicznej, formularza rejestracji on-line lub telefonicznie. Na tym etapie potrzebujemy twoich danych, takich jak Imię i Nazwisko, rok  urodzenia oraz numer telefonu. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, otrzymasz tak zwany placement test czyli test diagnostyczny, który pozwoli nam określić Twój poziom językowy. Test może być wypełniony w miejscu wskazanym przez English Language Education lub On-line.

Test na tym etapie nie jest obowiązkowy.

Po drugie…….

Z dostępnej oferty wybierasz interesujący Cię kurs grupowy lub zajęcia indywidualne Na tym etapie poprosimy Cię o osobistą wizytę w siedzibie firmy lub w miejscu przez nas wskazanym. Lektor lub pracownik sekretariatu po analizie złożonego testu zaproponuje Ci grupę o odpowiednim poziomie językowym. Zostaniesz również poinformowany o możliwych terminach oraz godzinach kursu/szkolenia.

Po trzecie……..

Zapisujesz się na kurs.

Warunkiem zapisania się na wybrany kurs jest uiszczenie zaliczki na poczet rezerwacji w wysokości 10% wartości całego kursu. Zaliczka może być wpłacona w siedzibie szkoły lub przelewem na konto bankowe:

English Language Education. Nauczanie języka angielskiego. dr Marcin Rogalski,

nr rachunku 65 1140 2004 0000 3102 7763 7879,